Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2017
Program targówSale wystawowe
Regulamin targów Fotogaleria
KontaktLista wystawców
Salon Doradztwa Zawodowego Salon Przedsiębiorczości

Chcesz mieć dobrą i ciekawą pracę? Jesteś ambitny? Lubisz wyzwania?

W dniu 4 października 2017 r. , w godzinach 10.00 - 17.00, w salach wystawowych na drugim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, po raz kolejny odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Targi to wyjątkowa możliwość spotkania osób poszukujących pracy z pracodawcami, a także bogata oferta instytucjonalnego wsparcia dla planujących przygodę z własnym biznesem.
Targi Pracy i Przedsiębiorczości to niepowtarzalna okazja aby wypłynąć na szerokie wody kariery i odnieść sukces. Warto odwiedzić Targi, ponieważ jest to jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu. Na odwiedzających czeka 112 wystawców i ponad 5.000 ofert pracy.
Na targach poszukiwani będą m.in. programiści, kierowcy, księgowi, konstruktorzy, specjaliści ds. marketingu, finansów, kierownicy oraz przedstawiciele wielu innych atrakcyjnych na rynku zawodów. Swoje oferty pracy zaprezentują pracodawcy z branży transportowej, meblarskiej, FMCG, wydawniczej, motoryzacyjnej, handlowej, hotelarstwa, produkcyjnej i technicznej, usług porządkowych, ochrony osób i mienia, a także administracja publiczna i służby mundurowe.
Dla odwiedzających przygotowano również Strefę Francuskich Pracodawców, w której będą odbywały się rekrutacje do pracy w firmach zrzeszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Eksperci z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi udzielą wielu praktycznych porad jak przygotować się do skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.
Na wszystkich tych, którzy szukają elastycznych form zatrudnienia, czeka Strefa Pracy Tymczasowej. Praca tymczasowa to doskonały sposób zarówno na start jak i na powrót na rynek pracy, a także możliwość zachowania odpowiedniego balansu pracy zawodowej z życiem osobistym. Jedenastu wystawców w strefie zaprezentuje liczne oferty zatrudnienia skrojone na miarę potrzeb kandydatów.
Poza ofertami pracodawców tegoroczna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości obejmuje Salon Doradztwa Zawodowego oraz Salon Przedsiębiorczości.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.
Urząd Pracy m. st. WarszawyCentralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w WarszawieUniwersytet WarszawskiZakochaj się w Warszawie
Zakład Doskonalenia Zawodowego w WarszawieWojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Partnerami Organizacyjnymi wydarzenia są: Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Carrefour Polska, Poczta Polska, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, GADMED.
Francusko-Polska Izba GospodarczaCarrefour Poczta Polska
Stowarzyszenie Agencji ZatrudnieniaGadmed Sp. z o.o.