Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2017
Program targówSale wystawowe
Regulamin targów Fotogaleria
KontaktLista wystawców
Salon Doradztwa Zawodowego Salon Przedsiębiorczości

Salon Przedsiębiorczości

Sam pomysł na biznes to często za mało. Decyzja o założeniu i prowadzeniu firmy wymaga odpowiedniego przygotowania, bowiem wiąże się z ryzykiem. Jak założyć firmę? W jaki sposób pozyskać kapitał na rozpoczęcie bądź rozwój działalności gospodarczej? Jaką wybrać formę działalności gospodarczej? Jak poradzić sobie z przepisami z zakresu podatków i ubezpieczeń społecznych? Gdzie szukać inspiracji i możliwości rozwoju przedsiębiorstwa? Te pytania często pojawiają się zarówno na starcie, jak i w trakcie prowadzenia firmy.
Właśnie z myślą o osobach rozważających rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej powstał Salon Przedsiębiorczości. Szukający praktycznych rozwiązań znajdą informacje, jak rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Dla wszystkich przedsiębiorczych, jednak mających wątpliwości i pytania związane z uruchomieniem bądź prowadzeniem działalności gospodarczej, przewidziano profesjonalne porady ekspertów.
Salonowi Przedsiębiorczości będą towarzyszyć wykłady prowadzone przez ekspertów odbywające się w Sali Goethego. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli nauczyć się w jaki sposób zaplanować karierę, uruchomić kreatywność, znaleźć swój pomysł na firmę i przygotować profesjonalnie biznesplan. Spotkania z praktykami z pewnością będą dla uczestników Targów inspiracją do podejmowania nowych wyzwań. Pozwolą one na poznanie blasków i cieni bycia przedsiębiorcą, a także dostarczą wiedzy gdzie szukać możliwości rozwoju i źródeł finansowania.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.
Urząd Pracy m. st. WarszawyCentralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w WarszawieUniwersytet WarszawskiZakochaj się w Warszawie
Zakład Doskonalenia Zawodowego w WarszawieWojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Partnerami Organizacyjnymi wydarzenia są: Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Carrefour Polska, Poczta Polska, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, GADMED.
Francusko-Polska Izba GospodarczaCarrefour Poczta Polska
Stowarzyszenie Agencji ZatrudnieniaGadmed Sp. z o.o.