ABC pracodawców i przedsiębiorców

 • Przejdź do form wsparcia dla pracodawców


 • Uniwersytet Warszawski ma zaszczyt zaprosić na Giełdę Współpracy organizowaną w ramach projektu "Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy", która odbędzie się 23 maja 2018 r. w Sali Wystawowej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) w godz. 10:00-15:00 innohuman.biurokarier.uw.edu.pl/gielda-wspolpracy
  zaproszenie, program, plakat


 • Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców "Środki na rozwój firmy i zatrudnienia" plakat PDF, plakat DOCX


 • Jeżeli jesteś zainteresowany formami wsparcia dla Pracodawców i Przedsiębiorców prosimy o kontakt
  z Działem Marketingu Urzędu Pracy m.st. Warszawy pod numerami telefonów 22 836 83 28, 693 397 108
  lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 • Areszt Śledczy zaprasza do współpracy w zakresie zatrudnienia odpłatnego oraz nieodpłatnego osób pozbawionych wolności.
 • Klasyfikacja zawodów + rozporządzenie zmieniające
  wyszukiwarka opisów zawodów


 • Informacje o zatrudnieniu cudzoziemców spoza UE i EOG obowiązujące od 1 stycznia 2018 r. - informacja dla pracodawców.

  Jak zatrudnić cudzoziemca – informacja dla pracodawców polska wersja językowa (pdf)


SZANOWNY PRACODAWCO !

Chcesz zatrudnić pracowników?
Szukasz wykwalifikowanej kadry?
Skorzystaj z naszych usług!!!

Urząd Pracy m.st. Warszawy jest jednostką samorządu terytorialnego świadczącą usługi dla osób bezrobotnych, pracodawców oraz innych partnerów rynku pracy.
Naszą misją jest promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa Klientów Urzędu, w tym udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w znalezieniu pracy oraz udzielanie pomocy pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich pracowników.

Polityka jakości - certyfikat

Od dnia 8 czerwca 2005 r. Urząd Pracy m.st. Warszawy posiada Certyfikat spełnienia wymagań normy PN-EN ISO 9001:2009, w zakresie realizacji zadań i usług promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany formami wsparcia dla Pracodawców i Przedsiębiorców prosimy o kontakt z Działem Marketingu Urzędu Pracy m.st. Warszawy pod numerami telefonów 22 836 83 28, 693 397 108 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami:

Aktualizacja: 21 maj 2018 r.