2 stycznia 2020 r. w Warszawie rozpoczęło działalność Senioralne Biuro Karier. Powstało we współpracy Urzędu Pracy m.st. Warszawy oraz Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie". Biuro Karier dla osób w wieku emerytalnym jest odpowiedzią na potrzeby zarówno firm poszukujących pracowników, jak i samych osób starszych, które chcą powrócić do aktywności zawodowej, wykorzystując swoje doświadczenie i potencjał gromadzone przez całe życie zawodowe.


Senioralne Biuro Karier to unikalne miejsce na mapie Warszawy, w którym osoby na emeryturze znajdą oferty pracy dedykowane specjalnie dla nich oraz uzyskają wsparcie w poszukiwaniu i znalezieniu pracy, a pracodawcy wykwalifikowanych kandydatów do zatrudnienia.


Jeśli jesteś seniorem, których chce powrócić na rynek pracy lub pracodawcą otwartym na zatrudnienie osób w wieku emerytalnym to dobrze trafiłeś. Senioralne Biuro Karier daje szansę seniorom na dłuższą aktywność na rynku pracy, a firmom zapewnia rozwój dzięki kompetencjom doświadczonych pracowników.


Senioralne Biuro Karier dla pracodawców

Senioralne Biuro Karier dla poszukujących pracy


Zapraszamy do Senioralnego Biura Karier:

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” ul. Nowolipie 25b, pok. 0.07 na parterze,
tel. 22 636 52 98, pracadlaseniora@up.warszawa.pl